EMC UNITY najważniejsze fakty

DELL EMC wprowadziło nową serię macierzy UNITY. To zmodernizowana seria VNX, dostosowana do biznesowych potrzeb małych i średnich firm i ich możliwości finansowych. Obejrzyj prezentację, aby dowiedzieć się więcej.

Wygoda i oszczędność czasu

Macierz dyskowa EMC Unity to w prostej linii następca macierzy VNX. Jest kolejną odsłoną doskonałej technologii macierzowej eliminującą niedostatki poprzednika. Dzięki zastosowaniu bardzo szybkiego i intuicyjnego interfejsu opartego o HTML5 wyposażonego w zestaw kreatorów jest bardzo wygodna w obsłudze i przyjazna dla Administratora. Pozwala to zaoszczędzić jego cenny czas.

Innowacyjne cechy

Unity ma wiele nietypowych cech, których nie posiadają rozwiązania konkurencyjne w podobnym zakresie cenowym. Najważniejsze z nich to możliwość dostępu zarówno blokowego jak plikowego, duży w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami rozmiar pamięci cache, możliwość rozbudowy cache za pomocą dysków SSD, który co jest bardzo unikalne akceleruje zarówno odczytu jak i zapisu. Kolejną ciekawą cechą jest integracja z aplikacjami w trakcie wykonywaniu migawek. Unity wspiera najnowsze rozwiązania środowisk wirtualnych dostępne m.in. VMware w wersji 6.

Przystępna cena

Wszystkie cechy, o których wspominaliśmy i wiele innych dostarczane są w modelu All-inclusive. Nie ma tu żadnych dodatkowych licencji. Wszystko jest zawarte w jednej przystępnej cenie. Dzięki temu oraz umożliwiającemu szybką konfigurację przejrzystemu interfejsowi zakup i wdrożenie macierzy może się odbyć szybciej, a pojawiające się w przyszłości potrzeby mogą być zaspokojone. Inwestycja w Unity jest dzięki temu bardzo bezpieczna.

Rodzina Unity dzięki dostępnej gamie modeli może zaadresować potrzeby bardzo wielu organizacji, a dzięki rewolucyjnej konfiguracji cenowej Unity jest dostępna nawet dla mniejszych firm. Dostępne modele różnią się tylko wydajnością i możliwościami sprzętowymi. W każdym są dostępne te same funkcjonalności.

Specyfikacja techniczna modeli

Najważniejsze fakty

SSD wysokiej pojemności

295K IOPS

Fully Unified (FILE & BLOCK Level)

Możliwość zapewnienia najlepszych cen

Szybki interfejs oparty o HTML5

Pracujemy dla najlepszych

Action
WUW
PWN
Stentor
Unipharm
Eurest
Arc
Drukarnia perfekt
Arkadia Holding
Inżynier budownictwa
Lark
Drewno Centrum
Hit Medica

Profesjonalne doradztwo w zasięgu ręki.
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:
+48 22 869 75 15
* pola obowiązkowe