Sieć potrzebna do rozwoju firmy

Chcesz, by Twoja firma rozwijała się, była rentowna i konkurencyjna. Podstawą sukcesu jest efektywna sieć. Cisco już od trzech dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie łączności sieciowej.

W ofercie rozwiązań znajdziesz produkty do niezawodnej, skalowalnej i znakomicie zabezpieczonej infrastruktury IT, która zaspokoi potrzeby biznesowe. Dzięki potwierdzonemu doświadczeniu oferujemy rozwiązania sprzętowe i programowe działające w siedzibie klienta i w chmurze oraz zaspokajające różne potrzeby: od centrów danych po rozwiązania do współpracy i od łączności mobilnej po zabezpieczenia.

A

Wszechstronna oferta rozwiązań przeznaczonych na rynek średnich przedsiębiorstw, z elastycznymi opcjami wdrożenia i możliwościami oferowanymi przez sieć inteligentną.

B

Globalna sieć zaufanych Partnerów, którzy ułatwiają wybór i wdrażanie rozwiązań IT oraz zarządzanie nimi, dzięki czemu możesz skoncentrować się na własnej działalności.

C

Wsparcie łatwej migracji do nowych technologii dzięki inwestycjom w badania i rozwój na poziomie 5,5 miliarda USD i ponad 14 000 patentów.

D

Elastyczne finansowanie z możliwościami rozbudowy i migracji odpowiadającym potrzebom rozwijającej się firmy.

Rozwiązania dedykowane:

Małe firmy

Średnie i duże
przedsiębiorstwa

Korporacje

Pracujemy dla najlepszych

Action
WUW
PWN
Stentor
Unipharm
Eurest
Arc
Drukarnia perfekt
Arkadia Holding
Inżynier budownictwa
Lark
Drewno Centrum
Hit Medica

Profesjonalne doradztwo w zasięgu ręki.
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:
+48 22 869 75 15
* pola obowiązkowe