Profesjonalne usługi informatyczne dla firm zwłaszcza w Warszawie, to nasza specjalność. Obsługa IT jest świadczona przez naszą firmę od ponad 17 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy ogromne doświadczenie oraz dużo pozytywnych opinii naszych Klientów. Charakteryzuje nas kompleksowa opieka informatyczna firm. Wdrażane przez RavNet rozwiązania są gwarancją ciągłości oraz bezpieczeństwa pracy w środowisku informatycznym. W naszej ofercie znajduje się Audyt bezpieczeństwa IT, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że dane w Twojej firmie są bezpieczne. Chętnie pomożemy również w wyborze najlepszego sprzętu i oprogramowania, dostosowanego do Twoich potrzeb. Wdrożymy nowy sprzęt, oprogramowanie oraz dokonamy migracji danych zgodnie z obowiązującymi standardami. W oferowanym konsultingu informatycznym, zwracamy uwagę na wybór najkorzystniejszego rozwiązania w stosunku jakości do ceny. Świadczymy również kompleksowy outsourcing IT przez 365 dni w roku, 24 h na dobę. Proponujemy cztery rodzaje usługi: Outsourcing IT całościowy lub częściowy, informatyka na telefon, a także rozwiązania hybrydowe. Nasza opieka informatyczna, to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa. Swoje usługi oferujemy głównie na rynku warszawskim.

Czym jest outsourcing it?

Outsourcing IT, to usługa polegająca na zleceniu działań informatycznych firmie zewnętrznej. Jego zaletą jest możliwość obniżenia kosztów utrzymania sprzętu informatycznego przy jednoczesnym korzystaniu z opieki profesjonalnych fachowców. Myśląc o naszych Klientach stworzyliśmy kilka pakietów, tak aby każdy mógł wybrać rodzaj usług dopasowanych do swoich potrzeb. W RavNet zajmujemy się wdrażaniem i zarządzaniem nowoczesnymi oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nasza opieka informatyczna gwarantuje ciągłość pracy organizacji, a także helpdesk IT 24h na dobę. Outsourcing IT świadczony przez nas, to świetny wybór dla każdej firmy znajdującej się w Warszawie i okolicach.

Obsługa informatyczna firm

Oferowana przez RavNet obsługa i opieka informatyczna firm jest świadczona przez wykwalifikowaną kadrę. Zwracamy uwagę na obniżenie kosztów operacyjnych oraz wydatków inwestycyjnych Twojej firmy. Oferowana przez nas obsługa, to także gwarancje zwiększenia transparentność zadań i procesów, które są związane z obsługą informatyczną firmy. Naszym Klientom pomagamy w kwestiach związanych zarówno z awariami, jak i utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą. Świadczona przez RavNet opieka informatyczna firm, to także szeroko rozumiany konsulting, wdrożenia oraz audyt bezpieczeństwa. W przypadku awarii nasi specjaliści działają sprawnie i efektywnie, tak aby jak najszybciej awaria została usunięta, a Twoja firma nie odczuła jej pojawienia się. Nasze usługi są kompleksowe i zawsze świadczone na wysokim poziomie.

Usługi z zakresu outsourcingu IT należą do najczęściej zlecanych podmiotom zewnętrznym. W związku z tym warto wybrać najlepszą firmę. Gwarantujemy Ci, że opieka informatyczna świadczona przez RavNet, to moc korzyści. Przede wszystkim znaczące obniżenie oraz ustabilizowanie kosztów związanych z utrzymaniem sprzętu informatycznego. Poza tym nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji 365 dni w roku 24 h na dobę. Nieustannie monitorujemy najważniejsze serwery Twojej sieci, zapewniając bezpieczeństwo i ciągłość pracy w Twojej firmie. Zapewniamy także sprawną pomoc Twoim pracownikom na wypadek codziennych problemów informatycznych. Firma RavNet świadczy swoje usługi informatyczne na ternie miasta Warszawa (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz).

Co jest niezbędne w Twojej firmie?

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Poprzez analizę zagadnień związanych z TCO dbamy o inwestowane przez Klienta środki finansowe dlatego rozwiązania, które wdrażamy w organizacjach gwarantują ciągłość i bezpieczeństwo pracy środowisk informatycznych i jednocześnie redukują koszty obsługi informatycznej przedsiębiorstwa.

Audyt bezpieczeństwa IT

Audyt bezpieczeństwa IT

Nasi specjaliści sprawdzą czy dane w Twojej firmie są bezpiecznie. Oferujemy kompleksowe badania stanu zabezpieczeń infrastruktury IT.

Konsulting informatyczny

Konsulting informatyczny

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi informatycznej firm. Zobacz jakie usługi możemy dla Ciebie wdrożyć.

Infrastruktura IT

Infrastruktura IT

Oferujemy pomoc przy wyborze oraz zakupie najlepszego rozwiązania sprzętowego lub programowego dostosowanego do konkretnych potrzeb Klienta. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Skoncentruj się na kluczowych obszarach działania swojej firmy. Zapewniamy pełną obsługę 365 dni roku, 24 h na dobę. Wybierz najlepsze rozwiązanie.

Wdrożenia

Wdrożenia

Oferujemy wdrożenie zakupionego sprzętu lub oprogramowania, wykonanie migracji danych zgodnie z potrzebami Klienta oraz wymogami obowiązujących standardów. Poznaj naszą ofertę.

Jesteś zainteresowany jednym z naszych wdrożeń?

Chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.* pola obowiązkowe

Pracujemy dla najlepszych

Action
WUW
PWN
Stentor
Unipharm
Eurest
Arc
Drukarnia perfekt
Arkadia Holding
Inżynier budownictwa
Lark
Drewno Centrum
Hit Medica