Twoje biuro tam gdzie Ty

Na rynku wygra ten, kto postawi na sprawną komunikację, stały i bezpieczny dostęp do danych, optymalizację kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych. Produkty chmurowe Microsoftu gwarantują elastyczność i oszczędność, mobilność oraz bezpieczeństwo. Dowiedz się, jak możesz to osiągnąć w swojej firmie i ile możesz na tym zaoszczędzić.

  • Elastyczność i oszczędność– obecnie większość firm korzysta ze standardowych licencji na rozwiązania IT. Microsoft proponuje opłaty w formie abonamentu - płacisz tylko za tyle, ile korzystasz.
  • Mobilność – Dzięki produktom Microsoft każdy użytkownik może zainstalować aplikacje pakietu Office365 na dowolnych 5 urządzeniach (tablet, laptop, smartphone). Aby wznowić pracę nad edytowanym w biurze dokumentem, wystarczy mieć na swoim prywatnym urządzeniu wyłącznie dostęp do Internetu. Azure to publiczna chmura obliczeniowa, czyli dostępne z każdego miejsca i w każdej chwili zasoby obliczeniowe, z których możesz skorzystać. Exchange to stały i bezpieczny dostęp dla Twoich pracowników tylko do skrzynek mailowych, niezależnie gdzie są, w biurze, u klienta, w domu.
  • Bezpieczeństwo danych – dane firmy przetrzymywane w chmurze posiadają gwarancję bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym.

Wybierz narzędzie i poznaj szczegóły oferty lub skontaktuj się ze specjalistą, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Jesteś zainteresowany jednym z naszych wdrożeń?

Chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.* pola obowiązkowe