Rozwiązania do wirtualizacji

Infrastrukturę informatyczną warto uprościć za pomocą sprawdzonych rozwiązań do wirtualizacji, których podstawą jest oprogramowanie VMware® vSphere with Operations Management™ — najlepsza w branży platforma do wirtualizacji i zarządzania chmurą.

Oferowane przez VMware rozwiązania do wirtualizacji przyczyniają się do spadku nakładów inwestycyjnych (dzięki konsolidacji serwerów) oraz kosztów operacyjnych (dzięki automatyzacji). Jednocześnie minimalizują ryzyko utraty przychodów spowodowane planowanymi i nieplanowanymi przestojami.

A

Wirtualizacja serwerów - na jednym fizycznym serwerze może być uruchomionych wiele systemów operacyjnych w ramach maszyn wirtualnych.

B

Wirtualizacja sieci - sieci wirtualne oferują te same funkcje i gwarancje, co sieci fizyczne, ale wiążą się z niższymi kosztami operacyjnymi i większą niezależnością od sprzętu wynikającą z wirtualizacji.

C

Wirtualizacja desktopów - dzięki szybkiemu i łatwemu zapewnieniu wirtualnych desktopów i aplikacji dla pracowników biurowych oraz dla pracowników zdalnych i zewnętrznych korzystających z iPadów i urządzeń z systemem Android, można obniżyć koszty i poprawić produktywność.

D

Wirtualizacja aplikacji - zwirtualizowane aplikacje będą działać lepiej i będą zapewniać większą dostępność, szybkość oraz elastyczność. Ułatwią również przywracanie po awarii i mogą być używane w chmurze.

Rozwiązania dedykowane:

Małe firmy

Średnie i duże
przedsiębiorstwa

Korporacje

Korzyści

Obniżenie nakładów inwestycyjnych i kosztów operacyjnych.

Możliwość pełnego wykorzystania sprzętu w firmie.

Zapewnienie ciągłości pracy w przypadku awarii oraz przywrócenie całej zwirtualizowanej infrastruktury.

Najlepsza platforma do wirtualizacji i zarządzania chmurą.

Pracujemy dla najlepszych

Action
WUW
PWN
Stentor
Unipharm
Eurest
Arc
Drukarnia perfekt
Arkadia Holding
Inżynier budownictwa
Lark
Drewno Centrum
Hit Medica

Profesjonalne doradztwo w zasięgu ręki.
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:
+48 22 869 75 15
* pola obowiązkowe