Co jest niezbędne w Twojej firmie?

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Poprzez analizę zagadnień związanych z TCO dbamy o inwestowane przez Klienta środki finansowe dlatego rozwiązania, które wdrażamy w organizacjach gwarantują ciągłość i bezpieczeństwo pracy środowisk informatycznych i jednocześnie redukują koszty obsługi informatycznej przedsiębiorstwa.

SimpliVity

Oszczędności TCO

Błyskawiczne odtwarzanie środowiska zapasowego.Gwarantowane oszczędności zasobów dyskowych. Skrócenie backupów z godzin do minut.

VMware

Rozwiązania do wirtualizacji

Infrastrukturę informatyczną warto uprościć za pomocą sprawdzonych rozwiązań do wirtualizacji. Poznaj najlepszą platformę do wirtualizacji i zarządzania chmurą.

Microsoft

Twoje biuro tam gdzie Ty

Na rynku wygra ten, kto postawi na sprawną komunikację, stały i bezpieczny dostęp do danych, optymalizację kosztów. Poznaj narzędzia Mirosoft i osiągnij te cele.

HP

Make it matter

Jedna z największych firm z sektora zaawansowanych technologii. Dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, serwery, macierze.

QNAP

Niezawodna przestrzeń dyskowa

QNAP to sieciowy system przechowywania danych, niezbędny do tworzenia kopii zapasowych danych i efektywnego udostępniania plików w sieci.

Fortinet

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przed Twoją firmą stawiane są coraz większe wymagania dotyczące zabezpieczeń IT. Urządzenia Fortinet integrują niezbędne dla ochrony firmy narzędzia w jeden korzystny cenowo pakiet.

Arcserve

Ochrona i bezpieczeństwo danych

Poprzez centralne zarządzanie wszystkimi środowiskami IT rozwiązanie Arcserve Backup odpowiada na wyzwania firm.

Cisco

Sieć potrzebna do rozwoju firmy

Chcesz, by Twoja firma rozwijała się, była rentowna i konkurencyjna. Podstawą sukcesu jest efektywna sieć. Cisco już od trzech dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie łączności sieciowej.

Veeam

Dostępność na potrzeby nowoczesnego centrum danych

Możesz tworzyć kopie zapasowe oraz odzyskiwać dane.

Ctera

Twoje dane zawsze bezpieczne

Poznaj idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych (backupu danych), przechowywania, udostępniania i zabezpieczenia plików.

CommVault

Dostęp do danych z jednej platformy

Więcej niż ulepszone narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, to także narzędzie zwiększające wydajność pracowników oraz skuteczność działań podejmowanych przez Twoją firmę.

IBM

Zwiększ potencjał swojego biznesu

Polecamy produkty i rozwiązania, które pomagają małym i średnim firmom pracować skuteczniej i osiągać lepsze rezultaty.

Jesteś zainteresowany jednym z naszych wdrożeń?

Chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.* pola obowiązkowe

Pracujemy dla najlepszych

Action
WUW
PWN
Stentor
Unipharm
Eurest
Arc
Drukarnia perfekt
Arkadia Holding
Inżynier budownictwa
Lark
Drewno Centrum
Hit Medica